| Shagrath19 a întrebat:

Am un iphone 6s de 16gb... intrebarea este : Se poate virusa? cum sta treaba? nu pre am mai avut produse Apple. happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin "virusi", in sensul traditional, nu prea.
Insa poate fi supus unor atacuri de pe site-uri internet infectate sau preparate in mod special in acest scop.

Răspuns utilizator avertizat
| xunshu a răspuns:

Da,se pot "virusa" e cam inevitabil.Iar aplicatile anti-virus nu isi prea fac treaba

| Shagrath19 explică:

Merci baieti! O sa am grija, hell yeah

| Andreea_Oana_1991 a răspuns:

Da, orice telefon se poate virusa ....nu contează dacă îi Iphone sau Samsung

| CameliaYTMinecraft a răspuns:

Eu cred ca ți se poate virusa...Nustiu sigur...Nam folosit mult timp produse de la Apple