| Nicula_Florentin_2001 a întrebat:

Salut,am un J5 2017 si nu stiu cum sa activez acel ceas care apare cand blochez ecranul, dau funda celui care ma ajuta

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cred că are opțiunea "Always-on display"

| Bogdan70001 a răspuns:

R: Functia se numeste Always on Display si nu este disponibila decat pe J7 2017 si modele mai noi ...pe unele telefoane daca ai root sunt modderi ce iti pun la dispozitie functia daca esti dispus sa flash-uiesti zip-ul ca de exemplu telefoanele de la Xiaomi...la J5 2017 singurul lucru pe care il poti face este sa flash-uiesti Custom ROM de Android 8.1
Alte solutii:
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la Telefonie

| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Casa accesezi setarea numita "Always dispaly on" trebuie sa tragi din partea superioară a telefonului de doua ori, si dupa acea, setarea se afla la prima pagina sau la adoua pagina. Trebue sa scrie "Always display on"

| Daniel987 a răspuns:

Salut!
Funcția se numeste Always on display, sincer nu stiu daca este pe j5 2017, cauta in setări la cautare, la mine este in bara de sus, unde activez wi fi, date mobile, locație etc, cauta la setări >> afișare si sigur vei gasi, Dacă are telefonul aceasta functie, daca nu stiu sigur ca exista unele app pe magazin play care pot face acest lucru.
Succes!

| Nicula_Florentin_2001 explică:

Ma ajutati?