| cristi191 a întrebat:

Am un LG Optimus L3 si am dat odata un mesaj cu "sunama" si cand dau sa deblochez telefonul acum zice mesaj nou *120# deblochez dau la Mesaje zice ca am 1 nou intru la mesaje si nu am nici un mesaj acolo toate le-am sters si nu stiu cum sa fac sa dispara asta ca nu pot sterge sau da pe el daca nu apare:l Va rooog Ofer Fuuunda

1 răspuns:
| p27cata a răspuns:

Ai putea sa intrii in Setari->Copie de rez. si reinitializare->Reinitializare date fabrica... asa s-ar putea sa iti mearga...dar ai grija, contactele se vor sterge daca nu le ai salvate pe cartela SIM si fisierele din telefon. Ce e pe cardul de memorie nu va fi afectat