| flory_1387 a întrebat:

Din greseala mi-am uitat parola de la telefonul (fisierele mele si mesaje nu pin) Samsung Corby va rog stiti cum pot sa fac ori sa sa sparg sa nu o mai am ori sa o aflu va rooog dau fuuunda mareee

Răspuns Câştigător
| DiaSeGândeşteLaLamăAnimalCândÎşiVedeNickul a răspuns:

Du'te la un magazin de telefoane si vb. cu aia de acolo ca stiu sigur cum sa il faca.
thinking

3 răspunsuri:
| X a răspuns:

Te poti duce la servisul de telefoane acolo iti sparg parola!

| pancake_4521 a răspuns:

Daca e aia care era cand ti ai luat telul si nu ti ai schimbat o, este 12345. vezi ca o ai in manual

| Denis_Epuras_1994 a răspuns:

Din greseala am uitat parola de pe telefonulallview dual sim va rog ajutati-ma