| aamiral20 a întrebat:

Am un Nexus 5 de putina vreme. De curand am sters un videoclip facut de mine si de atunci cand vreau sa dau play unui filmulet pe care l-am facut eu imi apare mesajul : |"Nu se poate reda acest videoclip"
Ce pot face sa rezolv problema?
Va multumesc mult!

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Incearca sa stergi memoria cache a aplicatiei pentru galerie si camera foto si player video daca e separat. Ca sa faci asta mergi in sertarul cu aplicatii, tine apasat pe, sa zicem "galerie" si du-o sus unde scrie "informatii aplicatie", iti va aparea o fereastra de unde poti sterge memoria cache.