| ktalyn178 a întrebat:

Salut, am un Nokia 5250. Din pacate pentru mine acest telefon nu are nici 3G si nici wi-fi (wireless). Nu exista vreo aplicatie, sau vreo modalitate pentru a ma putea conecta la retele wireless cu telefonul asta? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salut Catalin din pacate nu poti sa faci nimic daca nu vine cu wi fi. ar fi fost tare sa poti instala cv de pe net si abracadabra ai wi fi dar nu nu poti.eu iti recomand da iti cumperi un Samsung 5500 are android, wi fi e destul de decent pentru 2012

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum...

| vladelvis a răspuns:

Nu

| thebiggesttroll a răspuns:

Nu deoarece nu are antena wifi.