| Nick9331 a întrebat:

Salut, am un Nokia Asha 202 si nu reusesc sa gasesc o versiune de whatsapp pentru telefonul asta sad daca ma poate ajuta cineva, dau funda cu cel mai al naibii respect!

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Nu exista din cate stiu versiune de whatsapp pentru acest model. Am avut si eu telefonul acesta si l-am dat pentru ca facea figuri.

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
WhatsApp din cate stiu eu nu exista pentru niciun Symbian, sau cel putin cu siguranta nu pentru un Symbian care nu are 3G sau macar WiFi.

Cu cel mai al naibii respect, iti urez Succes happy

| CălinPL a răspuns:

Nu exista versiunea whatsapp pentru acest telefon happy