| iulyan_9096 a întrebat:

Salut,am un Nokia c3-00 si i-am blocat tastele cu codul de siguranta(schimbat de mine)dupa ce l-am blocat am vrut sa vad daca merge sa il deblochez si am mers,dupa un timp a incercat cineva sa imi sparga codul dar nu a reusit dar cand am vrut sa imi bag codul imi dadea "eroare de cod" chiar daca codul era cel bun, spuneti-mi ce ar trebui sa fac.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Lasa-l asa un timp asa imi dadea si mie eroare la un x3-00 si ma speriam si am tot incercat tot incercat l-am lasat putin si a mers, daca nu merge atunci scoate bateria lasa fara baterie putin pune bateria mai lasa 1 min apoi aprindel lasa pana iti apare sa bagi codu si incet bagi codu nu repede apesi tasta se face steluta pe ecran apoi bagi urmatoarea cifra.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Te-am ajutat sau ai dat funda ca era doar raspunsul meu?