| Stefuu a întrebat:

Am un Nokia c3 si aveam codul de sguranta 12345....si nu stiu ce am facut de nu mai merge codul,cand deblochez imi da sa scriu codul,il scriu,dar nu imi intra,imi zice cod incorect, ceea ce e ciudat pentru ca numai acel cod nu merge.totusi cum fac sa deblochez tastatura? nu merge codul si nu stiu ce sa fac...va rog.Dau funda..raspund rapid va roooog

1 răspuns:
| denismen a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un service autorizat ca sa til deblocheze si sa vada ce se intampla