| ChiukiuHamsler a întrebat:

Salut! Am un NOTE 20 ULTRA și când dau din sus în jos se aude camera cum se izbește de telefon, a mai întâmpinat cineva aceasta problema?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fbķ_Mãdãlïň_1997 a răspuns:

Salut si eu am cumparat recent note 20 ultra si sunt curios de ce spatele este de plastic si nu de sticla stie cineva?

| MateiZZ22 a răspuns:

La multe telefoane se intampla acest lucru si nu nu este o problema ci pur si simplu partea OIS a camerei este „slăbită" atunci când camera nu este utilizată. Puteți testa acest lucru. Agitați telefonul și veți auzi zgomotul. Apoi deschideți aplicația Cameră și agitați din nou - zgomotul ar trebui să dispară.