| mihaicalin19 a întrebat:

Salut, am un p8 iar de ceva timp imi merge internetul si nimeni nu ma poate apela si nici eu sa sun. Eu m-am gandit ca e de la cartela asa ca am trecut pe Orange dar aceeasi problema este. Eu am semnal 4g chiar internetul merge brici dar nu pot apela, sta cateva secunde si spune apel esuat si cand ma suna cineva intra casuta iar dupa nici un minut imi apare ca am fost apelat de persoana respectiva. Au spus de la service ca nu are cum sa fie placa de semnal daca merge netul.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ai fost cu telefonul intr-un service autorizat Orange? Intampini probleme contastant, in orice locatie te-ai afla?

O zi buna,
Orange Helper

| mihaicalin19 explică (pentru OrangeHelper):

Peste tot am semnal dar nu pot apela si nici sa ma apeleze problema e si pe cartela de digi si pe Orange e o problema de soft ma gandesc

| OrangeHelper a răspuns (pentru mihaicalin19):

Iti recomandam sa verifici SIM-ul Orange intr-un alt telefon, iar daca situatia persista sa ne anunti.