| MuresanVlad a întrebat:

Am si eu un Motorola L6, ca inlocuitor la LG-u meu 405, pentru soft-ul e aproape complet distrus si l-am dus la Orange shop. Pana vine reparat sau unu nou in aprox 2 saptamani, mi-am luat un tel mai "naspa", care e Motorola L6. Numai ca am o problema cu el. Are setari de net facute, tr automat de la Orange, si chestia este ca nu ma lasa sa intru pe messenger nicicum. Imi da o eroare de genu' "Error 413: the page cannot be displayed"... nu ma puteti cumva ajuta sa pot intra macar pe messenger, pentru ca imi arata la fel si pe alte site-uri precum facebook, sau cele pe care as putea intra de pe google search.

Dau funda celui mai folositor si care va mergehappy Multumeschappy

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Din cauza performantelor si mai ales a rezolutiei telefonului (128x160), cam nici o aplicatie nu iti permite sa o folosesti, inclusiv tot ceea ce tine de net, iar in ziua de azi, messengerul nu suporta o rezolutie sub 320x240 (240x320).