| Contz_Dani_1993 a întrebat:

Salut.am un s2 plus si nu se incarca..am incercat incarcatorul si merge ce sa fac.ma ajutati si pe mine.

Răspuns Câştigător
| KentNanotek a răspuns:

Hei!
Posibil sa fie de la placuta aia de la mufa.
Si eu am patit-o la un telefon. Trebuie sa il duci la reparat.
E destul de scump, dar poti gasi pe cineva (care stie) sa iti lipeasca placuta.
Mult succesc cu asta!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă excludem încărcătorul, atunci poate fi defect acumulatorul sau vreun contact...
Trebuie să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune.