| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am un s21 și nu cred ca numai la el, câteodată când ma joc ceva pe telefon apare o lumina sub butoanele de home ale telefonului dar ce este? O linie albastra care se misca puțin și dispare.

Răspuns Câştigător
| 47red a răspuns:

Si eu am Samsung si e game booster-ul implementat in game launcher care face ca jocul sa ruleze echilibrat

| 47red a răspuns (pentru 47red):

Mai exact accelereaza procesorul pentru o performanta si racire mai buna

| anonim_4396 explică (pentru 47red):

A bun, aia e atunci nu știam ce e pana acum ma gândeam ca o fi ceva de la microfon sau ceva mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am patit asta dar poate fi scaderea puterii bateriei cu un punct. Incearca sa vezi asta!