| krysty199 a întrebat:

Salut am un s3 mini si cand apas pe butonul HOME (butonul din centrul telefonului) imi da eroarea UI sistem s-a oprit. ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| miha17 a răspuns:

Dezinstalează aplicația google, la mine a funcționat. Pe urma poți sa o instalezi iar.

| krysty199 explică (pentru miha17):

Merci vad ca merge acu

| Oprea_Ioana_1979 a răspuns (pentru miha17):

Acum am citit ultimele review-uri la ultimul update de la aplicatia Google si se pare ca toata lumea se plange de aceeasi problema.
Asta e solutia - dezinstalati aplicatia Google si totul revine la normal.
Multumim miha17 pentru ajutor!

| Flueraş_Petronela_1999 a răspuns (pentru Oprea_Ioana_1979):

Multumesc de ajutor! Am avut si eu aceasta problema. Dar dupa ce am dezinstalat aplicatia google totul a revenit la normal. :* :* Mersi fain

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setari la toate aplicatiile, cauta proces UI sau cam asa ceva si apasa pe oprire. La mine a functionat.

| Oprea_Ioana_1979 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat sa dezinstalez aplicatia UI sistem - dar am numai optiune de "oprire fortata" - care nu face nimic.
Aveti idee cu ce aplicatie s-a instalat si nenorocirea asta?

| Mejdej a răspuns:

O resetare din fabrica.

| NoNo22 a răspuns:

Salut,incerca sa-i dai un Factory Reset, si vezi dupa aceea daca iti mai da aceasta eroare, dar inainte de un factory reset sa iti salvezi datele necesare dupa telefon pe un card!

| krysty199 explică (pentru NoNo22):

Am facut si acest lucru devreo 2 ori da nimic