| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, am un s6 edge si vreau sa-l duc in service Samaung ca sa mi schimb Bateria, mentionez ca nu am garantie, o schimb individual! Daca in timp ce desface telefonul strica o piesa, ceva, tot ei vor suporta reparatia, sau o sa mi-l dea asa stricat si v-a trebuii sa ma iau la bataie cu ei? Astept un raspuns va rog

2 răspunsuri:
| CentyLox a răspuns:

Tu vei platii pentru sticla de pe spate si baterie. RIP

| GoldenBoy17 explică (pentru CentyLox):

Salut, sticla de pe Spate este impecabila, asa dar, ei vor suporta reparatia daca o s-o Fisureze, altfel depun plangere la Anpc si o încurcă!