| Anonimul1233 a întrebat:

Am un S7 Edge.
Anul trecut l-am luat si l-am lasat la incarcat si am dat 3 updateuri consecutive. Dupa a aparut linia roz, deci pana atunci nimic. M-am dus inapoi si mi l-a schimbat, am dat 2 updateuri, am Android 7 si nu a aparut. Inca mai am un update de firewall imi e frica sa il dau ca daca apare, ce ziceti, apare? Si, stiti cumva daca Android 8 e si pe S7Edge?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Android 8 este si pe S7 Edge. Cat despre dunga, aceasta nu apare neaparat la actualizarea softului. Dunga roz e buba lor, aceasta provine de la ecranul de proasta calitate.