| Anonimul1233 a întrebat:

Am achizitionat acum doua saptamani un telefon la abonament, Samsung Galaxy S7 Edge. Am asteptat o saptamana dupa el, dar s-a meritat. L-am luat joi, si l-am tinut mai ceva ca pe un ou in mana. Problema este, ca sambata intre orele 12-14 am fost plecat, l am lasat la incarcat si i am dat update, am ajuns acasa, am vazut ca s-a facut update ul si mi-a mai cerut unul, am mai fost plecat, am ajuns, si inca unul. Dupa toate astea vad o linie roz pe ecran, in mijlocul ecranului discreta. Cu cateva zile, un vecin ce lucreaza la GSM avea S6 edge plus si a zis ca nu si a luat S7 edge ca apare dunga. Luni m-am dus inapoi cu el, si mi l au schimbat. Ieri mi-a ajuns. Imi e atat de e frica sa umblu cu el, sa nu se intample acelasi lucru. Ce ar trebui sa fac? Chiar nu am dat banii degeaba, si nu sunt bogat sa imi permit instant. OFER FUNDA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tziai luat tzea/pa hey hey hey
nai m-ai loat tzea/pa?

| LexusBianca a răspuns:

De asta spun mereu ca telefoanele la abonament nu sunt bune. Mai bine iti luai unul la mana a doua si faceai o treaba. Fara suparare.

| Anonimul1233 explică (pentru LexusBianca):

Este nou nout. Este de la SAMSUNG problema aceasta, poti verifica pe internet. La mana a 2 a niciodata.

| LexusBianca a răspuns (pentru Anonimul1233):

Si eu am tot S7 Edge si nu am avut nici o problema de genul. Si al meu nu e luat nici la abonament si nici la mana a 2-a.

| Anonimul1233 explică (pentru LexusBianca):

Ai facut toate update urile?

| LexusBianca a răspuns (pentru Anonimul1233):

Da.