| Anonimul1233 a întrebat:

Am achizitionat acum 2 saptamani un telefon la abonament, Samsung Galaxy S7 Edge. Am asteptat 1 saptamana dupa el, dar s-a meritat. L-am luat joi, si l-am tinut mai ceva ca pe un ou in mana. Problema este, ca sambata intre orele 12-14 am fost plecat, l am lasat la incarcat si i am dat update, am ajuns acasa, am vazut ca s-a facut update ul si mi-a mai cerut unul, am mai fost plecat, am ajuns, si inca unul. Dupa toate astea vad o linie roz pe ecran, in mijlocul ecranului discreta. Cu cateva zile, un vecin ce lucreaza la GSM avea S6 edge plus si a zis ca nu si a luat S7 edge ca apare dunga. Luni m-am dus inapoi cu el, si mi l au schimbat. Ieri mi-a ajuns. Imi e atat de e frica sa umblu cu el, sa nu se intample acelasi lucru. Ce ar trebui sa fac? OFER FUNDA! Chiar nu am dat banii degeaba, si nu sunt bogat sa imi permit instant.

1 răspuns:
| MrSnow a răspuns:

Probabil probleme de software sau ceva din fabrică. Nu am auzit de această dungă să apară pe ecran la S7.
Ce ar trebui să faci? Să ai grijă de el și să fii fără frică. Nu cred că toate din gama S7 Edge se întâmplă asta. Așa-i?☺