| Florea_Mihai_1997_Qx3U a întrebat:

Am un Samsung J5 2015 si am o problema cu wi-fi ul.De cateva zile se tot deconecteaza automat, imi cere sa i introduc parola iar dupa ce este introdusa se conecteaza insa doar pentru cateva secunde pentru ca dupa aceea se deconecteaz.Cum o pot rezolva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reset la telefon. In caz contrar vezi daca e vreun update de software care sa rezolve acest lucru. Daca nu functioneaza niciuna de mai sus e posibil sa aiba routerul vreo problema.