| wanted1 a întrebat:

Am un Samsung galaxy a5 2017. Cand fac poze se vede in ceata. Chiar dacă fac de la distanță sau din apropiere sau cu zoom tot asa se vede. Oare de ce? Este nou

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa pateam eu cand dateam zoom pe ceva, experimenteaza mai mult

| sierra1 a răspuns:

Ia uită-te cu atenţie nu cumva ai condens pe interiorul lentilei foto?

Bula
| Bula a răspuns:

Inmoaie un betisor cu vata (pentru urechi) cu putin spirt sanitar, stoarce-l printre degete, dupa care sterge bine gemuletul camerei. La sfarsit sterge si cu capatul uscat a betisorului.
Dupa 3-4 minute de uscare, imaginea trebuie sa fie iarasi clara.winking

| cfrtobias a răspuns:

Ai sters camera? poate ai pus deget

| cfrtobias a răspuns:

Am patit chiar azi poate folosesti blitz mereu si lumina de la blitz e mai slaba si iese in ceata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e lumina slaba in incaperea in care faci poza.

| sweetys a răspuns:

Telefoanele astea nu au stabilizator pe camera. Chiar si la cea mai mica miscare sunt sanse mari sa iasa pozele in ceata. Totusi incearca sa iti stergi camera.

| Illuminati2016 a răspuns:

Exista autofocus cand faci poza apasa cu degetul pe orice obiect din cadru sa focalizezi... funda?

| JustMeDeea2019 a răspuns:

La garantie cu el daca e nouwinking