| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy aces duos GT-S6802 si am avut un android de 2.3.6 si m-a mancat in.....sa-l schimb si acu am numai buguri etc....si vreau sa il schimb inapoi in original sau altul mai bun adica as vrea un 4.0 sau 4.1 sau daca nu originalul 2.3.6 ( as dori link-ul de la tutorial cei care stiti ca sa vad cum sa-l fac, dar cat de repede, si in seara asta daca se poate va rog ) Multumesc FUNDAwinking

1 răspuns:
| apokalipse96 a răspuns:

Ba asa se resofteava cum iti zic eu acum, urmeaza acesti pasi:
1. inchide telefonul
2. scoate-i bateria
3. pune-o inapoi
4. tine apasat pe aceste butoane(power, volum+si minus si pe butonul de pe mijloc )si asta este link-ul (http://www.youtube.com/watch?v=iyvnmQXn7sQ)