| BiLuTzE a întrebat:

Salut.Am un Samsung Galaxy S 1 Plus GT-19001 si brusc mi-a aparut o problema la acesta.Mereu isi inchide toate aplicatiile si spune "Conectarea la PC este indisponibila in modul repaus.Inchide toate aplicatiile care ruleaza".Dar faza este ca eu nu il conectez la PC. Oriunde il tin face asa mereu.Si daca il bag la incarcat nu mai face, merge normal.Ce trebuie sa fac.I-am dat resetare de fabrica si degeaba.Raspundeti repede va rog.

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Probrabil are vreo problema tehnica, cel mai bine ar fi sa te duci la garantie cu el daca ai sau la un service.