| adysmeq a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy S2 si astazi a scos un miros urat.a mai patit cineva asta? e posibil sa miroasa un telefon? el merge normal ca prima data m-am gandit ca s-a ars ceva in el

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Nu stiu ce sa spun.dar a ce mirosea? A..ars? A ceva necunoscut ars sau a plastic ars?

| adysmeq explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Nu miroase a ars, nu stiu un miros urat asa si nu mai miroase de atunci crezi ca e posibil sa o fi fost de la telefon?

| Tofan_Victor_1998 a răspuns:

Eu cred caă sa uzat bateria

| adysmeq explică (pentru Tofan_Victor_1998):

Da dar nu mai miroase si crezi tu ca scotea un miros puternic?

| adysmeq explică:

Da dar sa scoata bateria un miros asa puernic? si nu mai miroase bine ca e posibil sa mi s-o fi parut ca era de la telefon dar vreau sa stiu daca ar fi posibil