| Stef29 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S3, si de ceva timp a inceput sa mearga rau de tot. Telefonul a mai suferit si ceva schimbari precum, inlocuire soft, rescriere imei, root, unroot. Cand mi-a rescris imei-ul tipul de la service, mi-a spus ca daca ii dau reset sau restore crapa. Cum adica crapa? Si daca il readuc la setarile din fabrica oare pierd imei-ul? big grin
Fundita pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Descarcati aplicatia Clean Master (Cleaner) este foarte buna(Ai ramul incarcat) daca nu merge du-te si dai un restore

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu pierzi nimic!

| ACnoGSemLIan14 a răspuns:

Trebuie sa descarci Cleaner.