| P4u1 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si vreau sa stiu de unde pot descarca jocuri. Am avut un iphone 4 cu jailbreak si descarcam gratis jocuri care erau cu plata. Vreau sa stiu daca la S3 exista un "jailbreak" ca sa pot descarca jocuri cu plata pe gratis

Răspuns Câştigător
| bushyalex a răspuns:

1- la Samsung (android) nu exista jailbrake doar root, care nu permite cea ce vrei tu
2-dar m-am uitat pe google si am gasit asta, am sa o incerc si eu daca este adevarat, un fel de blackmarket:
http://www.youtube.com/watch?v=0qLWZd5udgk