| phantom2k a întrebat:

Sall TPU, am un Samsung galaxy s3 GT-I9300 si as vrea sa stiu daca pot sa ii fac root, am auzit ca root-ul este asemanator cu jailbreak-ul la iPhone, cu root-ul pot downloada aplicatii sau jocuri de pe market fara sa mai platesc, ca la jailbreak? Si credeti ca este indicat sau nu, root-ul?!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Rootul nu inseamna numai jocuri luate pe gratis. Rootul inseamna sa ai acces la tot, sa devii superuser.
Daca vrei asta poti sa cauti jocul pe net, il descarci, il copiezi in telefon si il instalezi.

| phantom2k explică (pentru Zaygon):

Hm, o idee buna, nu stiam ca se poate si asa happy mersi

1 răspuns: