| Vi1rus a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s4 si nu-mi arata cartela in casa. ce poate sa fie scrie Nici un serviciu (Reteaua selectata nu este disponibila)?

4 răspunsuri:
| IonutK3nt a răspuns:

Salut, totul tine de semnal, e problema cu semnalul, deci nu te panica ca telefonul nu are nimic, si nici carela, cel mai bine ar fi sa ii dai o resetare din fabrica si la retea sa ii scoti 4G sa lasi doar 2G si 3G, depine cum este semnalul in casa la tine

| Vi1rus explică (pentru IonutK3nt):

Pai am dat reset nici nu mai stiu de cate ori... nu ajuta

| Nicusor_Popazul_1972 a răspuns:

Salut eu cred ca o sa fie o problema temporala pana cand o sa ati resetezi telefonul. Apropo tr sa intri an setari si sa dai resetare din fabrica ok ai grija sa nul strici mai rau. Daca nu merge apeleaza la garantia telefonului si dul la servis. Funda?

| Nicusor_Popazul_1972 a răspuns:

Salut eu cred ca e o problema teporala pana cand o sa-ti resetezi telefonul. Apropo tr sa intri in setari si sa dai resetare din fabrica.Ai grija sa nul strici mai rau. Daca nu merge nici asa apeleaza la garantia telefonului si dul la un servis sal vada. Funda?