| Alin0001 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy y s5360 cu Android. Mi-am activat oferta de loialiate de la Frog, care cuprinde navigare nelimitata prin web'n'walk, dar imi zice ca ca serviciul web'n'walk nu poate fi configurat automat pe telefonul meu. Cum il configurez? Va rog cat mai clar si detaliat! Multumesc anticipat! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CiobanuMarian a răspuns:

Intri in setarile internetului si ai sa gasesti acolo o sectiune cu profiluri:
1. creezi un profil nou cu numele Webnwalk
2.la user name introduci: wnw iar la parola tot wnw
3. la pagina de start google.ro
si cam asta este toata treaba, daca tot nu merge cel mai recomandat este sa suni la relatii cu clientii si aia o sa iti trimita setarile pe e-mail