| cornel97 a întrebat:

Salut
am un Samsung star II s5260 si am o mica problema.
cand ascult muzica in casti il suna automat pe ultimu cu care am vorbit.
de exemplu.
dimineata am vb cu fratemiu iar dupa amiaza vreau sa ascult muzica in casti... in timp ce ascult mi se apeleaza automat ultimu cu vare am vb adica fratimiu
stie cineva cum sa rezolv?

4 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Apoi eu am Samsung star și mi se întâmplă la fel (mie nici măcar tastele fizice nu-mi merg atunci) laughing
Bine, dar căștiile mele sunt putin cam stricate big grin
Si din câte știu, e pe căști un buton de apel
Deci, ori îti sunt stricate căștiile, ori apeși din greșeală pe butonul ăla

| cornel97 explică:

Castile sunt fara microfon si am dat si refresh la setarile din fabrica si tot nu merge.

| StefaniaM a răspuns (pentru cornel97):

Atunci poate că (virgulă)căștiile tale au o problemă

| cArLodIxI a răspuns:

Pai dai un refresh la telefon.