| Protegent a întrebat:

Am un telefon Allview a4 you si am o problema. La widgetul de vreme nu pot adauga nicio locatie. Stie cineva cum sa o rezolv? Va rog!

Răspuns Câştigător
| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, activează functia de repar, Locația Google si dupa iti va gasi automat

| Protegent explică (pentru GoldenBoy17):

Cum adica functia de repar

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru Protegent):

Locatia e functia aceia care o activezi si atunci cand cauti pe GPS. Dar de fel aplicația de vreme ar trebui sa te intrebe daca vrei sa activezi locatia, dar depinde si de locul unde stai tu, poate nu este inregistrat in baza de date pentru meteo pe aplicatii