| shadows98 a întrebat:

Am un telefon Allview E2 Living si azi la scoala de la colegi am primit un sms cu textul "=". De fiecare data cand primesc acest sms telefonul se inchide si se aprinde singur, dar cand se aprinde ne necesita sa bag codul pin, este gata de folosit. La fel patesc si colegii mei. Ce as putea face sa nu se mai intample asta. Mentionez ca telefonul este nou.

4 răspunsuri:
| zickuo a răspuns:

Reteaua?

| shadows98 explică (pentru zickuo):

Cosmote(Telekom) Prezicez ca se intampla si pe Vodafone

| zickuo a răspuns (pentru shadows98):

In Telekom, e probabil sa se intample aceste,, bug-uri'', pana se stabilizeaza faza cu cartelele vechi de la cosmote... Dar tu trimiti din telekom catre Vodafone, sau din Vodafone in Vodafone, sau primesti din Vodafone?

| shadows98 explică (pentru zickuo):

Eu primesc si din Vodafone si din Telekom