| IonutMihai092 a întrebat:

Hei TPU, vreau si eu sa imi fac update la android mai exact la lollipop 5.0.1,tin sa mentionez ca am android 4.4.2 dar nu stiu cum trebuie facut! Eu am un Alcatel onetouch pixi 3(4)...puteti sa ma ajutati daca stiti ce trebuie facut va rog!?

2 răspunsuri:
| HappYorSaD94 a răspuns:

Hello. Daca te uiti pe gsmarena, mai exact, aici: http://www.gsmarena.com/alcatel_pixi_3_%284%29-6933.php, vei vedea ca android 5.0 este planuit sa apara in curand. Ceea ce inseamna, ca in momentul de fata, nu poti face upgrade pentru 5.0. O zi buna!