| ionutzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut am un telefon Nokia lumia 520 cu sistem de operare Windows phone 8 stiti cumva trebuie sa bag antivirrus mersi

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Se presupune ca antivirusul e o protectie in plus. am vazut smart mai potent decat lumia 520 si mergea ca un melc cu un antivirus ce se spunea ca e foarte bun si nu consuma recursuri. deci tu esti cel ce decide daca pune antivirus sau nu. eu personal nu am pus. odata pe luna instalez un antivirus fac o scanare si apoi il dezinstalez. daca e vreo problema fac un reset de la fabrica si gata. mult noroc.

| Grimmjow69 a răspuns:

Este recomandat ca smarthphone-urile mai noi sa aiba antivirus, recomand bitdefender, il am pe mobil si este foarte bun.

bafta!