| Valentinnn1 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini GT-S5570i si nu merge sa il deblochez din tastatura, adica din butonul din mijloc decat de lateral. Cum il pot seta sa il deblochez si din tastatura? P.S: Are Android diferit. Este Android 2.3.6.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti mai bun decat el? Ajuta-l daca poti.

| darrio2007 a răspuns:

Am acelasi telefon.Nu inteleg ce inseamna pentru tine deblocarea din tastatura.Acelea sunt butoane de deschidere.Nu este tastatura.Ar trebui sa mearga din amandoua.Separat.Ori unul ori altul.Mai multe detalii, te rog.

| Valentinnn1 explică (pentru darrio2007):

Butonul la care ma refer este cel de sub ecran, dintre butonul "Inapoi" si celalalt... nu stiu cum se numeste celalalt.

| Valentinnn1 explică (pentru Valentinnn1):

Telefonul se deblocheaza decat din butonul de lateral adica din cel care opresti/pornesti telefonul si as vrea sa se deblocheze si din butonul ala de care am zis mai sus. Uite id meu de messenger valyteo10 daca e adaugal si vorbim acolo.

| darrio2007 a răspuns (pentru Valentinnn1):

Da.Stiu.Nu se deschide telefonul daca apesi pe el?

| Valentinnn1 explică (pentru darrio2007):

Daca apas pe butonul ala cand e blocat nu se deblocheaza decat din butonul ala de oprire pornire.

| darrio2007 a răspuns (pentru Valentinnn1):

Cred ca este defect.Ar trebui sa porneasca din amandoua.Separat,bineanteles.

| Valentinnn1 explică (pentru darrio2007):

A... ok. Multumesc.