| Devylgreen a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite. I-am schimbat rom-ul si am pus Lineage OS dar pentru ca avea buguri l am pus inapoi pe cel oficial dar dupa ce se instaleaza, se deschide si imi da direct aceasta eroare: https://imgur.com/a/SCbx4wy si nu imi citeste cartela. Ce pot sa-i fac sa-l repar?

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Nu ai pus rom-ul care trebuie!
Ai pus din greseala Exact rom-ul care trebuie dar nu pe Europa!
rom-ul asta e din est!, pe alte frecvente.
cauta pe sam mobile exact modelul tau si fi atent la detalii!
Succes!