| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite. I-am schimbat rom-ul si am pus Lineage OS dar pentru ca avea buguri l-am pus inapoi pe cel oficial dar dupa ce se instaleaza, se deschide si imi da direct aceasta eroare: https://imgur.com/a/SCbx4wy si nu imi citeste cartela. Ce pot sa-i fac sa-l repar? Am incercat sa descarc de pe SamMobile dar nu merge.
Poate sa fie din cauza ca atunci cand i-am dat wipe cu TWRP am bifat: Dalvik/ ART Cache, EFS, Cache, System, Data si Internal Storage

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Salut,
Cred ca nu este versiunea ROM care trebuie. Fiecare model are mai multe vestiuni ROM functie de zona si/sau hardware. La tine pare sa fie o problema de hardware.