| DovleacTurbat a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung J5 si cred ca sunt "ascultat sau urmarit laughing sau s-a intamplat ceva cu microfonul habar n-am". Ideea este ca de vreo 3 zile de fiecare data cand închid telefonul din buton sau inchid vrei aplicatie, in spatele difuzorului se aud niste bârâituri la fel cum de aude un post de radio cand nu este semnalul ok. Microfonul nu are probleme se aude impecabil. Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E defect! Du-l la reparat. Ai fi vreo persoana importanta de te urmaresc astia!

| Edward1095 a răspuns:

Du-l la reparat