| Knasty a întrebat:

Am un telefon tip Samsung Galaxy S4. Am dezactivat o aplicatie preinstalata numită "Mod copii", iar acum nu o pot reactiva. Dacă știți cum se poate reactiva v-aș ruga să îmi spuneți. Funda pentru cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Inca un om care cerseste. laughing
Voi mancati funde sau ce? De ce vreti atat de mult o funda laughing
wave

1 răspuns:
| Marina_Bianca_1999 a răspuns:

Dai uninstall la aplicatie si dupa ce i-ai dat uninstall reinstaleazo. Funda?

| RaduTN a răspuns (pentru Marina_Bianca_1999):

Inca un om care cerseste. laughing
Voi mancati funde sau ce? De ce vreti atat de mult o funda laughing
wave