| Venti a întrebat:

Am un telefon Utok D45 si m-am asezat din greseala pe el si s-a spart ecranul, adica partea aceea din sticla si s-a stricat si display-ul, pe jumate se vede sters iar in pe cealalta jumatate in stanga negru si in dreapta sters.
Imi puteti estima costurile repararilor?
Sau puteti sa-mi spuneti daca garantia acopera aceste daune?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Garantia nu opereaza. Prin urmare, reparatia va fi contracost. Va trebui sa intrebi in service daca au piese de schimb si cat costa sau sa contactezi direct Utok, pentru a-l repara ei.

| Alin1423 a răspuns:

Eu am patit la fel cu acelasi telefon si m-a costat cam 350-400 ron nu mai stiu sigur

| Venti explică:

Si unde l-ai reparat?
Daca l-ai reparat de pe internet poti sa-mi dai si mie un link?