| Denila123 a întrebat:

Salut, am un telefon Vodafone Smart 6 sped care merge foarte bine când e H + conexiune la internet, de este o problema, când intra E, telefonul o ia razna, se apasa singur. Ce sa aiba?
Precizez ca l-am si resetat dar nicio diferență.

5 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Nu ai acoperire buna si de asta se conecteaza pe E, E este mult inferior H+ si e normal sa se miste lent pe internet

| Denila123 explică (pentru IIIshaneIII):

Nu ca se misca lent nu asta ma deranjaza!
Ci ca se apasa singur suna din agenda persoanele, cand intra e ala

| Illuminati2016 a răspuns:

Intra la setari dai la retele mobile si cauti o setare unde iti zice Wcdma Only(numai 3g) funda?

| Denila123 explică (pentru Illuminati2016):

Am căutat cum zici am si făcut dar tot așa intra,, E,,

| Illuminati2016 a răspuns (pentru Denila123):

Hmmm...