| мαяdυк a întrebat:

Salut.Am un wave 575 cu bada 1.1 pe el, stie cineva cu as putea sa il upgradez pana la 2.0? am incercat prin kies si nu merge, i-mi spune ca "GT-S5750E nu accepta initializarea"Multi au bada 2.0 pe acest tip model de telefon dar nu stiu cum au reusit

1 răspuns:
| Mazdarici a răspuns:

Da stiu eu te ajut cu placere am eu asa telefon si am reusit si prin kies nu cred ca o sa mearga niciodata (eu cu kies mi l-am blocat)da ai nevoie id: mihubg_2000