| Neamtzu103 a întrebat:

Am si eu un telefon samsung wave 2 cu sistem de operare bada 1. 2. Intre timp a aparut sistemul de operare bada2. 0 si as vrea sa il am si eu. Problema este ca nu prea stiu cu pot face acst lucru. Am incercat cu samsung kies insa la un moment dat imi cere 3 G liberi pentru instalare. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Te ajut, daca vrei, azi, chiar acum, dar am cateva cereri sa zic asa: 1. sa ai isntalat teamviewer. 2. sa ai baterie la telefon amcar 70%

| Neamtzu103 explică (pentru sltlp):

Neamtzubv id de mess daca ai bunavointa!

| Neamtzu103 explică (pentru sltlp):

Neamtzubv id de mess daca mai ai timp happy

| sltlp a răspuns (pentru Neamtzu103):

Am dat add, tu sa dai accept.