| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un Zte Grand X In. vreau sa imi ziceti si voi cv jocuri mai faine pentru el..nu angry birds, talking tom...cv gen Samurai 2..asa mai mari, cu grafica mai buna. Cele mai bune primesc funda.

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Ori sa-ti decarci Google PLay, ehh, pentru efort, merit o funda :*

4 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Dai pe www.mobile9.com si scrii numele telefonului, enter, apoi dai in jos la apps si acolo scrii jocul dorit il descarci si il bagi in tel, funda :D

| yourFanta a răspuns (pentru SamsungGalaxyS3):

Este ok, dar aici jocurile nu contin si SD Files, adica fisierele care trebuie mutate pe card.Eu nu am net pe tell, si jocurile mai mari gem pes2012, are nevoie de vreo 400de mb de fisiere care trebuie sa le descarce.Intelegi?,mersi oricum big grin

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru yourFanta):

Ori sa-ti decarci Google PLay, ehh, pentru efort, merit o funda :*

| cristina6713 a răspuns:

Mean and train, need for speed.

| MaDaLiNoSt a răspuns:

Pai, încearca ceva de genul Fruit Ninja, sau Fruit Sclice, Puffle Launch, Ninja Strorm 2... vezi tu, de obicei cea mai buna metoda este sa intri pe www.play.google.com, unde iti apar aplicatii recomandate, care pe mine chiar m-au surprins. Bafta!