| catalin542000 a întrebat:

Salut. Am văzut pe olx o factura de la un S21 Ultra varianta de 512gb și 12gb ram cu prețul de 2350lei de la Telekom cu data de 29.5. 2021 (adica acum vreo 3 zile)

Eu tare sunt curios și poate puteți sa ma lămuriți și pe mine.

Cum Doamne iartă-mă găsesc unii oameni telefoane foarte scumpe la preturi de genul?
Efectiv nu-mi explic deloc.
L-am întrebat pe respectivul domn cum a luat telefonul și cică l-a luat prin portare sau din portare (ma rog).

Dar totuși, eu nici asa nu găsesc s22 ultra și varianta de 512gb la 2350lei. Nu înțeleg, nu concep, cum reușesc unii oameni, deci, repet, sa facă rost de telefon la pret de genul?

Eu știu ca ar exista o treaba cu punctele, dar doar sa iti dea telefon integral numai din puncte, nu știu dacă ai putea sa ai puncte și mai pui diferenta de bani și ei telefon, sau oare se poate și asa ceva? (Oricum, asta I doar din curiozitate ca eu nu am de unde sa strâng puncte).

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce tareeeeee, a aparut s22 ultra pe olx inainte de a fi lansat de producător?

| Simpatic a răspuns:

Probabil avea multe puncte dar ti-a ascuns si faptul ca telefonul este luat la abonament!
Apropo ai scris intr-un rand de S22 ultra, care nu a aparut happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai aia era factura, dar stai sa vezi cit 25-30 EUR pe luna plateste abonament ca sa aiba asa pret... stai calm, cel mai de bun-simt e sa iti iei telefonul nou, la liber, si dupa aia sa te duci cu el unde vrei.