| AdrianIonut1 a întrebat:

Salut! Am vrut sa apuc telefonul de pe birou si l-am apucat si l-am scapat din mana si a sarit vreo 2 metri in fata, am un iphone 13, am husa+folie mobilfox, nu s-a spart nimic, insa cand l-am luat de jos, aparea pe ecran ca se incarca ceva, o rotita pe mijloc, dupa a disparut, poate sa fi afectat ceva? El merge momentan normal.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca are nimic.Doar sa ai grija pe viitor, mai ales ca probabil ai dat ceva pe el.

| Ronnix a răspuns:

E posibil sa fi fost afectat ceva, dar din descrierea ta nu pot fi sigur. Asigura-te ca telefonul functioneaza normal si ca nu are probleme in utilizare. In cazul in care observi orice problema, mergi la un service autorizat Apple pentru a-l verifica.