| m1dn1gh7 a întrebat:

As dori parerile voastre despre telefonul Samsung Galaxy J7 (2017). Prefer parerile celor care detin cu adevarat telefonul ori sunt avizati in acest domeniu, va multumesc!

2 răspunsuri:
| crackster a răspuns:

Salut, mi se pare un telefon mid-range ca specificatii.
Iti recomand sa pui cativa banuti in plus si sa ti-l iei pe asta http://goo.gl/tQWaqo.
De black friday sigur il prinzi la un pret foarte bun.

| m1dn1gh7 explică (pentru crackster):

Sunt de acord cu tine, insa telefonul e deja achizitionat, mai precis, e un cadou de la un prieten si-as vrea sa stiu ceva pareri. happy Nu obisnuiesc sa folosesc telefonul in afara de sunat sau ascultat muzica, insa bateria si durata de viata ma intereseaza. (obisnuiesc sa tin de telefoane)