| rambo134567 a întrebat:

As dori sa-mi achizitionez un nou telefon si nu stiu cam care ar fi mai bun. Poate ma ajutati voi?!

Buget: 1000 lei

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

LG g3 S

6 răspunsuri:
| CristiRo279 a răspuns:

Samsung galaxy j5

| Gorea_Gabriel_1970 a răspuns:

O buna varianta ar fi Samsung galaxy a3. s3 e destul de vechi... in unele cazuri nu prea mai face fata, iar daca ai vrea s3, ti-as recomanda varianta lte, cu 2 gb ram. daca nu, a3 e alegerea perfecta. desi este compact, performantele lui sunt destul de bune, camera lui principala, de 8 MP, se descurca de minune, iar daca esti amator de selphie-uri, are camera pe fata de 5 MP. are si slot de card ce suporta card de pana la 128 GB, 1.5 GB RAM, 16 GB stocare interna, procesor quadcore 1.2 GHz... ecranul, din pacate, nu e hd, dar e bun. bateria nu e detasabila. eu am acest telefon si sunt foarte multumit de el. daca nu, poti sa iti iei galaxy j5. despre asta gasesti info pe altex.