| anonim_4396 a întrebat:

de black friday as vrea sa imi cumpar un telefon. (buget ~1300lei). 1.Se merita sa imi cumpar iphone 5s? Ma gandeam la un Samsung galaxy a5 (2016) care imi placea cum arata dar nu stiu cat de bun e. 2. Ce parere aveti despre Samsung Galaxy a5 (2016)? Merita cumparat? (daca aveti telefonul, v-as ruga sa imi spuneti despre calitatea pozelor, difuzorului, durata bateriei, etc.)

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A5 2016 este un telefon ok, insa e axat foarte mult pe aspect si materiale, mai mult decat pe performanta. Pana la urma conteaza si ce vrei, ca daca nu esti cu jocurile pe telefon o sa fie ok.
5s-ul e putin cam batran. Se misca inca bine, dar ecranul e cam mic.

| DennisMan a răspuns:

As zice sa iti iei un Samsung galaxy s6 la abonament