Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu care este cel mai bun telefon din toate punctele de vedere la ora actuala?
Ooare e Samsung Galaxy Note II, Samsung Galaxy S III sau Apple Iphone 5?
Le multumesc anticipat tuturor celor care o sa-mi raspunda cat mai concret la aceasta intrebare rasplatindu-i anterior cu funda.

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Am folosit si iphone 5 si note si ambele sunt ok dar daca e sa ne uitam la specificatii s3 e clar campion plus ca e mai ok de folosit ca iphoneul care are nevoie de itunes pentru a lua o melodie sau joc si e naspa, eu as lua s3 si ala imi si placehappybig grin

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| al3xander a răspuns:

Galaxy note II e mai mult tableta, galaxy s III este foarte bun ca telefon si iphone 5...ca vechiul iphone doar ca mai mare (doar ca sa fie la moda). deci eu zic ca galaxy sIII

Răspuns utilizator avertizat
| Magnum27 a răspuns:

Iphone 5 este mult mai bun pentru ca am o 2 colege care una din ele are S3 si cealalta 5 si Galaxi S3 are lag chiar dac o sa vi se para o prostie cand joaca jocuri cum ar fi jetpack joyride ii merge intrerupt dar asta este parerea mea. oricum mult succes sa te convingi

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Stiu ca pe primul loc e s III apoi Note II si iphone 5.